SpaceMouse Pro

Cena:
1 540,00 zł

Model z linii profesjonalnych myszek 3D, który poprzez polepszony komfort i ułatwiony dostęp do ważnych funkcji zwiększa produktywności pracy.

Bezpłatne testy!

Zarejestruj się i skorzystaj z 14-dniowych, bezpłatnych i niezobowiązujących do zakupu testów.
Ilość
Obecnie brak na stanie

SpaceMouse Pro jest najnowszym produktem z linii profesjonalnych myszek 3D firmy 3Dconnexion. Dzięki dopracowanemu ergonomicznemu kształtowi oraz innowacyjnemu menu na ekranie (On-screen Display) polepsza się komfort pracy co wpływa na jej produktywność. Piętnaście dużych, programowalnych klawiszy funkcyjnych zapewnia szybki dostęp do najczęstszych komend, standardowych widoków i skrótów klawiatury, a menu wyświetlane na ekranie przypomina funkcje, które zostały do nich przypisane. Pełnowymiarowe, miękko wykończone miejsce na nadgarstek sprawia, że SpaceMouse Pro dostarcza odpowiednich narzędzi, w jednym miejscu, co czyni go niezastąpionym urządzeniem dla każdego, kto pracuje w aplikacjach 3D.

 

Charakterystyka- najważniejsze punkty
• Opatentowany przez firmę 3Dconnexion™ sensor kontroli 6-ciu stopni swobody ruchu - intuicyjna i precyzyjna nawigacja modeli cyfrowych.

6 stopni swobody

 

• Dopracowany ergonomiczny kształt - Pełnowymiarowa, miękka powłoka w miejscu na nadgarstek umożliwia sprawne pozycjonowanie i wysoki komfort. Zaś 15 dużych klawiszy o miękkim skoku, zapewniają szybki dostęp do najczęściej używanych komend.

nadgarstek

• Szybka nawigacja QuickView- dostęp do 12 widoków ułatwi wykrywanie błędów oraz poszukiwanie nowych alternatyw, a również zapewni efektywniejszy wgląd modelu.

quickviewkeys

 

• Klawisz Przełączania Rotacji- łatwe wyłączenie funkcji rotacji modelu 3D w momencie, gdy potrzeba jedynie płynnego i równoczesnego przesunięcia oraz powiększenia.
• Inteligentne Klawisze Funkcyjne – SpaceMouse Pro automatycznie rozpoznaje aplikację i przypisuje odpowiednie komendy do czterech dużych klawiszy funkcyjnych.

klawisze funkcyjne

 

• Menu wyświetlane na ekranie (On-screen Display)- zapewnia wizualne przypomnienie o funkcjach przypisanych do klawiszy.

widoki

 

• Klawisze pomocyjne klawiatury – łatwy dostęp do klawiszy Ctrl, Shift, Alt oraz Esc, co pomaga zaoszczędzić czas i ułatwić edycję oraz dostęp do najważniejszych komend.

klawisze

 

• Wirtualne Klawisze Numeryczne (NumPad) - pozwolą na wprowadzenie danych numerycznych przy użyciu tradycyjnej myszki, zamiast klawiatury.

virtualpad

 

Specyfikacja techniczna
• Pełnowymiarowe, miękkie i profesjonalnie wyprofilowane miejsce na nadgarstek
• Opatentowany przez firmę 3Dconnexion™ sensor z 6-cio stopniową swobodą ruchu
• Klawisze Szybkiej Nawigacji QuickView
• Klawisz Przełączenia Rotacji
• Inteligentne Klawisze Funkcyjne
• Menu wyświetlane na ekranie (On-screen Display)
• Klawisze pomocyjne klawiatury (Ctrl, Alt, Shift, Esc)
• Wirtualne Klawisze Numeryczne (NumPad)
• 15 w całości programowalnych klawiszy
• Wymiary (DługośćxSzerokośćxWysokość): 204 x 142 mm x 58mm / 8” x 5.6” x 2.3”
• 3 lata gwarancji

Aktualny sterownik


Obsługiwane systemy operacyjne
• Windows 8 (wszystkie edycje), Windows 8 RT (ARM architecture) not supported
• Windows 7 (RTM i SP1; wszystkie edycje), Windows Vista (RTM, SP1 i SP2, wszystkie edycje),  Windows XP Professional x64 Edition (RTM, SP2, SP3), Windows XP Professional (SP2, SP3)
• Mac OS X v. 10.4.6 to v. 10.7 (Lion)
• Linux Red Hat Enterprise WS 4, SuSE Linux 9.3
• IBM AIX 5.2 ML04, HP-UX 11, Sun Solaris 8 (SPARC), Sun Solaris 10 (x86/x64)

 

Chcesz przetestować urządzenie przed ewentualnym zakupem?

Skontaktuj się!

Sklep kontrolery3d.pl jest oficjalnym Partnerem firmy 3DConnexion.


SpaceMouse Pro

Odpowiednie narzędzia to podstawa niemal w każdej pracy. Trudno oczekiwać byśmy wykonywali naszą prace najlepiej i najszybciej jak to możliwe jeśli korzystamy z przyrządów niskiej jakość. Jeśli chodzi jednak o projektantów cad możemy im pomóc w tej kwestii bowiem sprzedajemy wysokiej jakości narzędzia wspomagające projektowanie 3D. Jednym z takich narzędzi jest SpaceMouse Pro. SpaceMouse Pro to nowoczesna mysz stworzona specjalnie by ułatwić i przyspieszy pace każdemu kto zajmuję się trójwymiarowym modelowaniem. SpaceMouse Pro umożliwia na intuicyjne i precyzyjnie kontrole, szybką nawigacje, przypisanie najistotniejszych funkcji do intuicyjnych przycisków funkcyjnych, specjalne klawisze, Wirtualne Klawisze Numeryczne i wiele więcej całość zamknięte w niezwykle przyjemnej i ergonomicznej obudowie. Wszystko to spowoduje ze Twoja praca będzie znacznie przyjemniejsza a poniesione koszta na zakup SpaceMouse Pro szybko się zwrócą w efektywność Twojej pracy.

Coraz większe wyzwania związane z tworzeniem modeli trójmiarowych prowadzą do tego że SpaceMouse Pro nie jest tylko dodatkiem a w zasadzie niezbędnym narzędziem dla każdego profesjonalnego projektanta. W szczególności gdy czas oraz budżet na stworzenie każdego z modelów jest ograniczony. Co niestety obecnie dotyczy niemal każdego projektu. SpaceMouse Pro pozwoli na efektywniejsze i szybsze tworzenie wszelkich modeli trójwymiarowych dzięki czego zdobędziesz duże uznanie wśród klientów, szefostwa czy innych współpracowników. Do tego SpaceMouse Pro jest stworzona z myślą o ergonomii i swobodzie użytkowania dzięki czego praca przy każdym tworzonym modelu będzie po prostu przyjemniejsza. Dlatego jeśli zajmujesz się projektowanie modeli trójwymiarowych pracuj przy użyciu przeznaczonych do tego najlepszych narzędzi takich jak SpaceMouse Pro. W naszym sklepie zaś możesz spodziewać się szybkiej obsługi, natychmiastowej wysyłki, dobrej ceny a w razie jakichkolwiek pytań doradzimy i pomożemy jak tylko będzie to możliwe. Zapraszamy do zakupów.

3DX-700040

Zobacz także

Komentarze

Oceń 

2018-08-12

SpaceMouse Pro- Niesamowite urządzenie

Miałem przyjemność pracować wcześniej z SpacePilot Pro, którego bardzo cenię. Jednak ze względu na cenę zdecydowałem się na SpaceMouse Pro. Nie żałuję. Jak dla mnie ten model jest przyjemniejszy dla użytkownika. Programowanie klawiszy jest banalne i zmian można dokonać błyskawicznie. Wszystkie klawisze można przeprogramować. Gwarantuję że w danej chwili nie zabraknie nam przycisków zastępujących skróty klawiszowe. Gdy zmienimy rodzaj wykonywanego zadania przeprogramowanie wszystkich przycisków to sprawa 2 minut. Co więcej oprogramowanie myszy zapamiętuje różne ustawienia dla poszczególnych modułów środowiska w którym pracujemy. Nie ma więc potrzeby przeprogramowania przycisków kiedy przechodzimy z modelowania do dokumentacji płaskiej czy manufacturing'u. No i nie wolno zapomnieć o wirtualnej klawiaturze numerycznej. Dzięki powyższym usprawnieniom, w ciągu niespełna miesiąca, mój kontakt z klawiaturą ograniczył się do wpisywania tekstu, co wyraźnie odczułem na nadgarstkach. Z pewnością nie żałuje wydanych pieniędzy. A SpaceMouse Pro mogę polecić z czystym sercem i bez obolałych nadgarstków;)

Napisz swoją opinię

SpaceMouse Pro

Model z linii profesjonalnych myszek 3D, który poprzez polepszony komfort i ułatwiony dostęp do ważnych funkcji zwiększa produktywności pracy.

Bezpłatne testy!

Zarejestruj się i skorzystaj z 14-dniowych, bezpłatnych i niezobowiązujących do zakupu testów.

Napisz swoją opinię