Myszy 3D dla profesjonalistów

Produkty firmy 3DConnexion projektowane i produkowane są z myślą o profesjonalistach, którzy w codziennej pracy wykorzystują oprogramowanie graficzne.

Myszy 3D umożliwiają wygodną i naturalną interakcję z materiałami cyfrowymi w najbardziej popularnych na świecie programach CAD i aplikacjach do projektowania, dzięki czemu można skupić się na zadaniu, a nie na obsłudze oprogramowania.

Produkty 3DConnexion są odpowiedzialne za pozycjonowanie modelu lub widoku i zapewniają błyskawiczny dostęp do najczęściej stosowanych poleceń w aplikacjach, w wyniku czego normalną mysz można używać zgodnie z jej przeznaczeniem — do przesuwania kursora i zaznaczania, edytowania lub wybierania opcji.

Połączenie dwóch produktów zwiększa szybkość i komfort pracy poprzez ograniczenie roli myszy.

Mniej kliknięć, mniej problemów, więcej satysfakcji

Pracujesz w oprogramowaniu CAD, bo uwielbiasz projektować. Ból nadgarstka, ramienia czy dłoni może to jednak skutecznie utrudnić. Produkty z rodziny SpaceMouse skutecznie zmniejszają ból i zmęczenie dzięki naturalnemu stylowi pracy na dwie ręce — normalnej myszy używasz w ten sposób znacznie rzadziej, a efekty pracy są lepsze. 90% użytkowników nie chce wracać do pracy z normalną myszą. Podejrzewamy, że zostaniesz jednym z nich, jeśli tylko spróbujesz.

Zwiększ wydajność i zyskowność

Udowodniono, że korzystanie z myszy 3Dconnexion SpaceMouse zwiększa produktywność i precyzję. Użytkownicy myszy 3D twierdzą, że ich wydajność wzrosła średnio o 21% w porównaniu do pracy bez myszy 3D. Jest to efektem zrównoważonego i zsynchronizowanego stylu pracy na dwie ręce, dzięki któremu można robić dwie rzeczy jednocześnie.

Kosmiczna technologia

Głównym elementem każdej myszy SpaceMouse jest drążek sterowania z czujnikiem wyposażonym w technologię 6DoF (ang. 6-degrees-of-freedom; 6 stopni swobody ruchu), zdolnym do rejestrowania ruchu nawet tak małego jak 4 mikrometry (czyli około 1/25 grubości ludzkiego włosa!). Jest to poziom precyzji, jakiego potrzebują specjaliści CAD - na jaki zasługują. Wystarczy delikatnie pchnąć, pociągnąć, obrócić lub przechylić, aby jednocześnie przesuwać, przybliżać i obracać modele lub ustawienie kamery.

Urządzenia 3DConnexion, którym ufają NASA i największe na świecie firmy, zapewniają najlepszą na świecie kontrolę i precyzję potrzebną specjalistom CAD.

Manipulatory3d

Praca z Myszką 3D: Poprawna technika

Najbardziej efektywne wykorzystanie myszki 3D: Jak osiągnąć więcej

Sterownik 3DxWare 10: Jak tworzyć menu radialne

Sklep kontrolery3d.pl jest oficjalnym Partnerem 3DConnexion. Prowadzimy sprzedaż od 2008 roku. U nas uzyskacie Państwo rzeczową informację na temat urządzeń 3DConnexion i będziecie mogli je przetestować. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszym magazynie nie brakowało żadnego produktu, a ceny były atrakcyjne dla naszych klientów.

Zapraszamy do darmowych testów.